Aplikacja Mobilna dla Handlowców

Fordanserki

Fordanserki

Post by relatedRelated post

Pełne kobiecego wdzięku, przyciągające spojrzenia, rozkręcające każdą imprezę, takie właśnie są fordanserki. Czy to Panie do towarzystwa? Poniekąd tak. Zakres ich obowiązków ogranicza się jednak do tańca, nienagannej prezencji i przedniej zabawy.

Zadaniem fordanserek jest udział w imprezach, często branżowych. Organizatorzy zatrudniają tego rodzaju hostessy, by uatrakcyjnić towarzystwo, pomagając w przełamaniu sztucznych barier związanych z nieśmiałością gości. Zapewniają dobrą zabawę na parkiecie i sukces w powodzeniu imprezy.
Fordanserki często działają incognito. Ludzie wchodząc na imprezę widzą piękne, dobrze bawiące się kobiety nie zdając sobie sprawy z aranżacji sytuacji.
Nie licząc tańca, fordanserki zajmują się prowadzeniem konkursów, rozdawaniem nagród, drinków na bankietach, dotrzymują towarzystwa gościom umilając czas rozmową.
Wystarczy zamówić usługi specjalnej agencji oferującej usługi fordanserek, która zapewnia konferansjera i pilnuje by każdy punkt programu przebiegł pomyślnie.

About